HNTV sažetak: LOKOMOTIVA vs RIJEKA 0:2 (14.kolo, MAXtv Prva liga 16/17)

MAX TV Prva liga: Rijeka nastavila niz protiv Lokomotive

Nogometaši Rijeke, vodeća momčad MAX TV Prve lige, nastavili su sa svojim pozitivnim nizom. Kako ove sezone, tako i protiv Lokomotive.

U utakmici 14. kola Rijeka je u gostima svladala Lokomotivu 2-0. Time je momčad Matjaža Keka održala šest bodova prednosti u odnosu na Dinamo, a ujedno je Rijeka dobila već osmu utakmicu u nizu protiv Lokomotive.

U prvom poluvremenu je domaćin držao bod u džepu (Lokomotiva je uzdrmala okvir vratiju Rijeke), no u nastavku je lider pronašao put do tri boda. Franko Andrijašević je u 63. pogodio za 1-0, a priču je zaključio Alexander Gorgon pogotkom za 2-0, jedanaest minuta prije kraja.

MAX TV Prva liga, 14. kolo: Lokomotiva - Rijeka 0-2 (Andrijašević 63, Gorgon 79)