HNTV sažetak: HRVATSKI DRAGOVOLJAC vs GORICA 1:1 (19.kolo, FavBet Druga liga 16/17)

FavBet druga liga: Hrvatski dragovoljac - Gorica 1-1

U petak je odigrana prva utakmica 19. kola FavBet druge hrvatske lige u kojoj su po bod osvojili Hrvatski dragovoljac i Gorica odigravši 1-1.

Bolji start u utakmicu domaćin je materijalizirao pogotkom Majstorovića u 32. minuti. No, u drugom poluvremenu je Gorica stisnula domaćina, prijetila je brojnim napadima, a naposljetku i izjednačila golom Pejića u 67. minuti.

Takav je rezultat ostao do kraja čime je Hrvatski dragovoljac upisao već sedmu utakmicu zaredom bez pobjede, ali je barem prekinuo crni niz od pet poraza zaredom. Gorica je, pak, upisala drugi neodlučeni rezultat u nizu.

Rezultati, 19. kolo: Hrvatski dragovoljac - Gorica 1-1 (Majstorović 32 / Pejić 67)

Subota (10.12.): Lučko - Novigrad, Rudeš - Dugopolje, Šibenik - Sesvete, Solin - Zagreb (sve u 13:30)

Nedjelja (11.12.): Dinamo II - Imotski (13:00)

Redoslijed: 1. Rudeš 33, 2. Gorica 31 (+1), 3. Sesvete 30, 4. Solin 30, 5. Dugopolje 28, 6. Novigrad 28, 7. Dinamo II 23, 8. Zagreb 22, 9. Šibenik 20, 10. Hrvatski dragovoljac 20 (+1), 11. Lučko 16, 12. Imotski 15