HNTV sažetak: BROD 035 vs OSIJEK KELME 2:4 (11.kolo, 1.HMNL 16/17)

Prva malonogometna liga: Remi u derbiju Nacionala i Splita

U utorak je odigrano pet utakmica 11. kola prve hrvatske malonogometne lige, posljednjeg prije zimske pauze.

U velikom derbiju, ogledu prvog Nacionala i drugog Tommy Splita, nije bilo pobjednika (2-2). Igrač utakmice bio je Saša Babić iz redova Splićana koji je postigao prvi pogodak na ogledu, ali i onaj posljednji šest minuta prije kraja koji je gostima donio bod.

Strijelci su za Nacional bili Postružin i Jelovčić, a Nacional je time zadržao četiri boda prednosti u odnosu na Split Tommy (i Futsal Dinamo).

Novo Vrijeme je neugodno iznenadilo uzevši samo bod doma protiv Vrgorca (1-1). Gostima je jedan bod donio Martinac pogotkom tri minute prije kraja.

Futsal Dinamo je s 4-1 svladao Potpićan u gostima, dok je Uspinjača na poluvremenu vodila kod Solina 3-1, ali je na kraju poražena sa 7-4. Za Solin je to bila prva pobjeda (i bodovi) u sezoni.

Rezultati, 11. kolo: Novo Vrijeme - Vrgorac 1-1, Nacional - Split Tommy 2-2, Solin - Uspinjača 7-4, Alumnus - Square 5-5, Potpićan - Futsal Dinamo 1-4

Srijeda (14.12): Brod 035 - Osijek Kelme (20:30)

Redoslijed: 1. Nacional 29, 2. Split Tommy 25, 3. Futsal Dinamo 25, 4. Novo Vrijeme 24, 5. Brod 035 15 (-1), 6. Square 15, 7. Vrgorac 14, 8. Alumnus 13, 9. Uspinjača 11, 10. Osijek Kelme 10 (-1), 11. Potpićan 3, 12. Solin 3