Seniori - Prva liga FBiH - Sezona 2009 - 2010
1
Buducnost Banovici
28
20
2
6
51
20
62
2
Orasje
28
16
0
12
45
33
48
3
Iskra Bugojno
28
14
5
9
50
26
47
4
Rudar Kakanj
28
14
5
9
41
33
47
5
SASK Napredak
28
13
3
12
44
40
42
6
Bosna Visoko
28
13
2
13
48
40
41
7
GOSK Gabela
28
12
1
15
38
29
40
8
Igman Konjic
28
12
4
12
41
37
40
9
Slaven Zivinice
28
12
4
12
33
40
40
10
Krajisnik Velika Kladusa
28
12
4
12
38
49
40
11
Omladinac Mionica
28
12
2
14
37
51
38
12
Gorazde
28
11
4
13
29
39
37
13
Jedinstvo Bihac
28
11
4
13
32
48
37
14
Vitez
28
11
3
14
37
41
36
15
Zepce
28
3
3
22
22
60
12
16
Posusje
0
0
0
0
0
0
0
Kolo 1
Buducnost Banovici
2 - 0
SASK Napredak
GOSK Gabela
1 - 0
Igman Konjic
Omladinac Mionica
1 - 2
Rudar Kakanj
Iskra Bugojno
4 - 1
Zepce
Jedinstvo Bihac
- : -
Posusje
Bosna Visoko
2 - 0
Orasje
Vitez
2 - 2
Krajisnik Velika Kladusa
Gorazde
1 - 3
Slaven Zivinice
Kolo 2
SASK Napredak
1 - 0
Slaven Zivinice
Krajisnik Velika Kladusa
2 - 0
Gorazde
Orasje
1 - 0
Vitez
Posusje
- : -
Bosna Visoko
Zepce
3 - 0
Jedinstvo Bihac
Rudar Kakanj
2 - 1
Iskra Bugojno
Igman Konjic
1 - 2
Omladinac Mionica
Buducnost Banovici
2 - 1
GOSK Gabela
Kolo 3
GOSK Gabela
4 - 1
SASK Napredak
Omladinac Mionica
1 - 2
Buducnost Banovici
Iskra Bugojno
2 - 1
Igman Konjic
Jedinstvo Bihac
1 - 1
Rudar Kakanj
Bosna Visoko
1 - 0
Zepce
Vitez
- : -
Posusje
Gorazde
3 - 2
Orasje
Slaven Zivinice
0 - 0
Krajisnik Velika Kladusa
Kolo 4
SASK Napredak
2 - 0
Krajisnik Velika Kladusa
Orasje
3 - 0
Slaven Zivinice
Posusje
- : -
Gorazde
Zepce
3 - 0
Vitez
Rudar Kakanj
2 - 1
Bosna Visoko
Igman Konjic
2 - 2
Jedinstvo Bihac
Buducnost Banovici
1 - 0
Iskra Bugojno
GOSK Gabela
3 - 0
Omladinac Mionica
Kolo 5
Omladinac Mionica
2 - 1
SASK Napredak
Iskra Bugojno
1 - 0
GOSK Gabela
Jedinstvo Bihac
0 - 2
Buducnost Banovici
Bosna Visoko
3 - 1
Igman Konjic
Vitez
0 - 1
Rudar Kakanj
Gorazde
2 - 1
Zepce
Slaven Zivinice
- : -
Posusje
Krajisnik Velika Kladusa
2 - 1
Orasje
Kolo 6
SASK Napredak
1 - 0
Orasje
Posusje
- : -
Krajisnik Velika Kladusa
Zepce
0 - 0
Slaven Zivinice
Rudar Kakanj
1 - 0
Gorazde
Igman Konjic
1 - 0
Vitez
Buducnost Banovici
4 - 0
Bosna Visoko
GOSK Gabela
5 - 1
Jedinstvo Bihac
Omladinac Mionica
0 - 0
Iskra Bugojno
Kolo 7
Iskra Bugojno
2 - 1
SASK Napredak
Jedinstvo Bihac
1 - 0
Omladinac Mionica
Bosna Visoko
3 - 0
GOSK Gabela
Vitez
1 - 1
Buducnost Banovici
Gorazde
2 - 0
Igman Konjic
Slaven Zivinice
0 - 0
Rudar Kakanj
Krajisnik Velika Kladusa
1 - 0
Zepce
Orasje
- : -
Posusje
Kolo 8
SASK Napredak
- : -
Posusje
Zepce
0 - 1
Orasje
Rudar Kakanj
4 - 3
Krajisnik Velika Kladusa
Igman Konjic
2 - 1
Slaven Zivinice
Buducnost Banovici
1 - 0
Gorazde
GOSK Gabela
1 - 0
Vitez
Omladinac Mionica
1 - 0
Bosna Visoko
Iskra Bugojno
3 - 1
Jedinstvo Bihac
Kolo 9
Jedinstvo Bihac
1 - 0
SASK Napredak
Bosna Visoko
0 - 0
Iskra Bugojno
Vitez
0 - 1
Omladinac Mionica
Gorazde
1 - 1
GOSK Gabela
Slaven Zivinice
0 - 3
Buducnost Banovici
Krajisnik Velika Kladusa
4 - 2
Igman Konjic
Orasje
3 - 1
Rudar Kakanj
Posusje
- : -
Zepce
Kolo 10
SASK Napredak
1 - 0
Zepce
Rudar Kakanj
- : -
Posusje
Igman Konjic
2 - 1
Orasje
Buducnost Banovici
2 - 0
Krajisnik Velika Kladusa
GOSK Gabela
2 - 0
Slaven Zivinice
Omladinac Mionica
1 - 1
Gorazde
Iskra Bugojno
1 - 0
Vitez
Jedinstvo Bihac
1 - 2
Bosna Visoko
Kolo 11
Bosna Visoko
4 - 1
SASK Napredak
Vitez
3 - 0
Jedinstvo Bihac
Gorazde
0 - 2
Iskra Bugojno
Slaven Zivinice
3 - 0
Omladinac Mionica
Krajisnik Velika Kladusa
2 - 1
GOSK Gabela
Orasje
2 - 1
Buducnost Banovici
Posusje
- : -
Igman Konjic
Zepce
0 - 0
Rudar Kakanj
Kolo 12
SASK Napredak
3 - 1
Rudar Kakanj
Igman Konjic
4 - 1
Zepce
Buducnost Banovici
- : -
Posusje
GOSK Gabela
1 - 0
Orasje
Omladinac Mionica
3 - 2
Krajisnik Velika Kladusa
Iskra Bugojno
5 - 0
Slaven Zivinice
Jedinstvo Bihac
2 - 0
Gorazde
Bosna Visoko
2 - 1
Vitez
Kolo 13
Vitez
3 - 2
SASK Napredak
Gorazde
1 - 0
Bosna Visoko
Slaven Zivinice
4 - 2
Jedinstvo Bihac
Krajisnik Velika Kladusa
3 - 2
Iskra Bugojno
Orasje
2 - 1
Omladinac Mionica
Posusje
- : -
GOSK Gabela
Zepce
0 - 2
Buducnost Banovici
Rudar Kakanj
2 - 0
Igman Konjic
Kolo 14
SASK Napredak
1 - 0
Igman Konjic
Buducnost Banovici
1 - 0
Rudar Kakanj
GOSK Gabela
1 - 0
Zepce
Omladinac Mionica
- : -
Posusje
Iskra Bugojno
2 - 0
Orasje
Jedinstvo Bihac
1 - 0
Krajisnik Velika Kladusa
Bosna Visoko
3 - 0
Slaven Zivinice
Vitez
2 - 0
Gorazde
Kolo 15
Gorazde
3 - 2
SASK Napredak
Slaven Zivinice
3 - 1
Vitez
Krajisnik Velika Kladusa
2 - 0
Bosna Visoko
Orasje
6 - 1
Jedinstvo Bihac
Posusje
- : -
Iskra Bugojno
Zepce
1 - 0
Omladinac Mionica
Rudar Kakanj
1 - 0
GOSK Gabela
Igman Konjic
3 - 0
Buducnost Banovici
Kolo 16
SASK Napredak
2 - 2
Buducnost Banovici
Igman Konjic
3 - 1
GOSK Gabela
Rudar Kakanj
2 - 1
Omladinac Mionica
Zepce
0 - 3
Iskra Bugojno
Posusje
- : -
Jedinstvo Bihac
Orasje
2 - 1
Bosna Visoko
Krajisnik Velika Kladusa
2 - 0
Vitez
Slaven Zivinice
2 - 1
Gorazde
Kolo 17
Slaven Zivinice
2 - 0
SASK Napredak
Gorazde
1 - 0
Krajisnik Velika Kladusa
Vitez
3 - 0
Orasje
Bosna Visoko
- : -
Posusje
Jedinstvo Bihac
3 - 0
Zepce
Iskra Bugojno
1 - 1
Rudar Kakanj
Omladinac Mionica
2 - 0
Igman Konjic
GOSK Gabela
1 - 2
Buducnost Banovici
Kolo 18
SASK Napredak
1 - 0
GOSK Gabela
Buducnost Banovici
5 - 0
Omladinac Mionica
Igman Konjic
2 - 2
Iskra Bugojno
Rudar Kakanj
4 - 0
Jedinstvo Bihac
Zepce
0 - 2
Bosna Visoko
Posusje
- : -
Vitez
Orasje
2 - 0
Gorazde
Krajisnik Velika Kladusa
1 - 3
Slaven Zivinice
Kolo 19
Krajisnik Velika Kladusa
1 - 1
SASK Napredak
Slaven Zivinice
1 - 0
Orasje
Gorazde
- : -
Posusje
Vitez
3 - 1
Zepce
Bosna Visoko
1 - 0
Rudar Kakanj
Jedinstvo Bihac
1 - 0
Igman Konjic
Iskra Bugojno
1 - 0
Buducnost Banovici
Omladinac Mionica
2 - 1
GOSK Gabela
Kolo 20
SASK Napredak
5 - 0
Omladinac Mionica
GOSK Gabela
1 - 0
Iskra Bugojno
Buducnost Banovici
2 - 1
Jedinstvo Bihac
Igman Konjic
4 - 3
Bosna Visoko
Rudar Kakanj
3 - 1
Vitez
Zepce
1 - 1
Gorazde
Posusje
- : -
Slaven Zivinice
Orasje
2 - 0
Krajisnik Velika Kladusa
Kolo 21
Orasje
2 - 0
SASK Napredak
Krajisnik Velika Kladusa
- : -
Posusje
Slaven Zivinice
3 - 1
Zepce
Gorazde
1 - 0
Rudar Kakanj
Vitez
0 - 0
Igman Konjic
Bosna Visoko
1 - 2
Buducnost Banovici
Jedinstvo Bihac
2 - 1
GOSK Gabela
Iskra Bugojno
3 - 1
Omladinac Mionica
Kolo 22
SASK Napredak
1 - 0
Iskra Bugojno
Omladinac Mionica
3 - 1
Jedinstvo Bihac
GOSK Gabela
3 - 0
Bosna Visoko
Buducnost Banovici
2 - 0
Vitez
Igman Konjic
3 - 1
Gorazde
Rudar Kakanj
1 - 1
Slaven Zivinice
Zepce
2 - 3
Krajisnik Velika Kladusa
Posusje
- : -
Orasje
Kolo 23
Posusje
- : -
SASK Napredak
Orasje
3 - 1
Zepce
Krajisnik Velika Kladusa
2 - 1
Rudar Kakanj
Slaven Zivinice
0 - 3
Igman Konjic
Gorazde
1 - 0
Buducnost Banovici
Vitez
3 - 1
GOSK Gabela
Bosna Visoko
3 - 0
Omladinac Mionica
Jedinstvo Bihac
2 - 0
Iskra Bugojno
Kolo 24
SASK Napredak
3 - 1
Jedinstvo Bihac
Iskra Bugojno
5 - 1
Bosna Visoko
Omladinac Mionica
5 - 0
Vitez
GOSK Gabela
0 - 1
Gorazde
Buducnost Banovici
2 - 0
Slaven Zivinice
Igman Konjic
2 - 0
Krajisnik Velika Kladusa
Rudar Kakanj
1 - 2
Orasje
Zepce
- : -
Posusje
Kolo 25
Zepce
1 - 4
SASK Napredak
Posusje
- : -
Rudar Kakanj
Orasje
2 - 1
Igman Konjic
Krajisnik Velika Kladusa
1 - 0
Buducnost Banovici
Slaven Zivinice
2 - 0
GOSK Gabela
Gorazde
3 - 0
Omladinac Mionica
Vitez
1 - 0
Iskra Bugojno
Bosna Visoko
1 - 1
Jedinstvo Bihac
Kolo 26
SASK Napredak
4 - 3
Bosna Visoko
Jedinstvo Bihac
2 - 0
Vitez
Iskra Bugojno
1 - 1
Gorazde
Omladinac Mionica
2 - 1
Slaven Zivinice
GOSK Gabela
3 - 0
Krajisnik Velika Kladusa
Buducnost Banovici
2 - 0
Orasje
Igman Konjic
- : -
Posusje
Rudar Kakanj
3 - 0
Zepce
Kolo 27
Rudar Kakanj
3 - 2
SASK Napredak
Zepce
1 - 2
Igman Konjic
Posusje
- : -
Buducnost Banovici
Orasje
3 - 0
GOSK Gabela
Krajisnik Velika Kladusa
1 - 0
Omladinac Mionica
Slaven Zivinice
2 - 0
Iskra Bugojno
Gorazde
1 - 0
Jedinstvo Bihac
Vitez
3 - 1
Bosna Visoko
Kolo 28
SASK Napredak
1 - 2
Vitez
Bosna Visoko
3 - 0
Gorazde
Jedinstvo Bihac
2 - 0
Slaven Zivinice
Iskra Bugojno
8 - 1
Krajisnik Velika Kladusa
Omladinac Mionica
3 - 2
Orasje
GOSK Gabela
- : -
Posusje
Buducnost Banovici
6 - 0
Zepce
Igman Konjic
1 - 0
Rudar Kakanj
Kolo 29
Igman Konjic
0 - 0
SASK Napredak
Rudar Kakanj
3 - 1
Buducnost Banovici
Zepce
0 - 2
GOSK Gabela
Posusje
- : -
Omladinac Mionica
Orasje
2 - 1
Iskra Bugojno
Krajisnik Velika Kladusa
0 - 0
Jedinstvo Bihac
Slaven Zivinice
1 - 0
Bosna Visoko
Gorazde
3 - 4
Vitez
Kolo 30
SASK Napredak
3 - 0
Gorazde
Vitez
4 - 1
Slaven Zivinice
Bosna Visoko
6 - 2
Krajisnik Velika Kladusa
Jedinstvo Bihac
3 - 1
Orasje
Iskra Bugojno
- : -
Posusje
Omladinac Mionica
5 - 3
Zepce
GOSK Gabela
1 - 0
Rudar Kakanj
Buducnost Banovici
2 - 1
Igman Konjic

Preporucujemo da pogledate: Kup Marsala TITA - Prva savezna liga Jugoslavije - Reprezentacija Jugoslavije od 1946 do 1992